Sponsorlu Bağlantılar

Yumurta Büyüsü Yapabilen Medyumlar

Yumurta Büyüsü Yapabilen Medyumlar

Yumurta büyüsü göze çok basit bir büyüymüş gibi gelebilir, ancak işin aslı hiç de öyle değildir. Genelde çiftleri ayırmak ya da birilerini kendine aşık etmek için kullanılan bu büyüde esas madde olarak yumurta kullanılmaktadır. Çok fazla tılsıma, malzemeye ya da söze ihtiyaç duyulmadığı doğrudur, fakat yine de deneyimsiz kişiler tarafından yapılmaması gereken bir büyüdür.

İşinin ehli olmayan kişiler tarafından yapılan en basit büyüler bile sonuçları itibariyle tehlikeli olabilir. Yapılacak ufak hata ya da tedbirsizlikler büyüyü etkisiz kılmak için yeterlidir. Basit bir büyünün etkileri bile yanlış uygulandığında olumsuz sonuçlar doğurabilir. Geri dönülmesi çok zor problemlere sebep olabilir. Bu yüzden diğer tüm büyüler gibi yumurta büyüsü de bu işte uzman kişilere yaptırılmalıdır.

Büyü konusunda uzman bir medyum yumurta büyüsünü kolayca gerçekleştirebilir ve büyünün tutması da gayet kısa bir sürede gerçekleşebilir. Yumurta büyüsü karşıdaki kişi ya da kişilere fiziksel olarak ok fazla etkili bir büyü değildir. Bu büyü daha çok ruha ve duygulara yönelik bir büyüdür. Bu yüzden fiziksel etkilenme ya hiç olmaz ya da çok az rastlanır.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsü genellikle bir kişiyi kendine aşık etmek ya da sevgilileri veya eşleri ayırmak için kullanılan bir büyü şeklidir. Yumurta, sarı bir kağıt parçası ve sessiz ve karanlık bir ortam bu büyüyü yapmak için yeterlidir. Farklı medyumlar farklı şekillerde bu büyüyü gerçekleştirse de temel olarak aynı malzemeler kullanılmaktadır.

Kıble tarafına dönmek, çeşitli tılsımlı kelimeleri tekrarlamak ve yumurtayı kırıp kağıt üzerine dökerken tuttuğunuz dileği yürekten arzulamak büyünün en önemli aşamalarıdır. Daha sonra bu yumurtalı kağıdın gömülme işlemi gerçekleştirilir. Büyünün tutması ise 10 – 15 gün aralığında gerçekleşmektedir. Önemli olan büyüyü doğru yapmaktır, keza basit bir büyü olsa da en ufak bir yanlış çok kötü sonuçlara sebebiyet verebilir.

Yumurta Büyüsü Kime Yaptırılır?

Her büyü gibi yumurta büyüsünün de uzman bir medyum tarafından gerçekleştirilmesi elzemdir. Medyum Okşan diğer tüm büyülerde olduğu gibi yumurta büyüsünde de ülkedeki en yetenekli medyumların başında yer almaktadır. Yumurta büyüsü ile bir erkeği ya da kadını kendinize aşık etmeniz mümkün olabilir. Aynı şekilde birbirine aşık iki insanı ayırmak için de kullanılabilir. Nasıl kullanılacağı tamamen kişinin arzusuna ve isteğine bağlıdır. Bu yüzden byü esnasında niyet çok önemlidir.

Yumurta büyüsünü aşk ya da ayırma dışı konularda da kullanmak mümkündür. Herhangi bir dileğin gerçekleşmesi için de kullanılabilir. Fakat, en çok kullanıldığı alan aşk ve ayrılıktır. İnsanlar yumurta büyüsünü genellikle bu niyetlerle yaptırmakta ve medyumların kapılarını aşındırmaktadır. Basit ama etkili bir büyü olan yumurta büyüsü için en kısa sürede Medyum Okşan’a ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu