Sponsorlu Bağlantılar

Vücut Şekillendirmede Bodyshape Yöntemi

Vücut Şekillendirmede Bodyshape Yöntemi

Vücut şekillendirme operasyonu ile veya doğuştan gelen kum saati vücut birçok kadın tarafından tercih edilen ve sevilen görünümdür. Bu vücut tipine sahip olan bireylerin kalça ve göğüs kısmının orantılı olmasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi kum saati görüntüsüne sahip bir vücut yapısı elde edilir. Bel kısmı ince, göğüs ve kalça kısmı biraz daha geniş olur. Özel cihazlarla birlikte bu sorunun ortadan kaldırılması sağlanabilir.

Kum Saati Vücut Nedir?

Halk arasında bilinen 90-60-90 vücut yapısıyla bilinen kum saati vücut yapısına sahip olan vücutlu kadınlar çekici olarak görünürler. İncel bel yapısına sahip olmak kişiye öz güven verir. Aynı zamanda kalça ve göğüs kısmında dolgun orantılı olmakla birlikte hemen hemen kıyafetlerin hepsi tam oturmuş olur. Bu uygulama için liposuction, göğüs estetiği gibi uygulamaların gerçekleşmesiyle birlikte kum saati vücut tipine sahip olunabilir.

Giyim tarzının göz önünde bulundurulması, bel bölgesinin daha çok ön planda olduğu uygulamadır. Yuvarlak paçalı pantolonlar, V yakalı kazak veya sweatlerin giyilmesi oldukça şık durmasını sağlayacaktır. Böylelikle kum saati vücut tipinin daha belirgin olması sağlanır.

Armut Vücut Tipi Nasıl Yapılır?

Armut vücut tipi işlemin yapılabilmesi için plastik ve estetik cerrahiler tarafından işlemin yapılması gerekir. İşlem öncesinde ön muayene gerçekleştirilir ve planlama yapılır. Sorunlu olan bölgenin daha sağlıklı yapıya sahip olması için bu uygulamada göğüs büyütme işlemleri, dikleştirme, liposuction gibi uygulamalardan yardım alınarak gerçekleştirilebilir.   Armut vücut tipi yapısına sahip olmak isteyen kişiler oldukça azdır. Çünkü kalça kısmından geniş, göğüs kısmından ise oranda daha dar bir şekilde vücut tipi açığa çıkar.

Kiloların kalça kısmında toplanması herkes tarafından takdir görülen bir işlem değildir. Bu vücut tipine sahip olmak isteyen kadınların, özel cihazlardan yardım almasıyla birlikte gerçekleştirilir. Bölgesel şekillendirme cihazlarının kullanılması ve bunun üzerine istenilen armut vücut tipi yapısına sahip olduktan sonra aynı zamanda giyim parçalarının da doğru seçilmesi gerekir. Pantolon bulmak biraz zor olabilir. Bu yüzden işlemi gerçekleştirmeden önce bu hususların göz önünde bulundurulması gerekir.

Elma Tipi Vücut Yöntemleri

Elma vücut tipine sahip olan kişilerin sağlıksız beslenmesi üzerine aynı zamanda egzersiz yapmayan kişiler için söylenebilir. Bu vücut tipinden kurtulabilmek adına birçok egzersizler ve yöntemler tercih edilebilir. Başvurulacak yöntemlerde bisiklet sürme, yüzme ve egzersiz yaparak yağ yakımının gerçekleşmesi mümkündür.

Bodyshape Nedir?

Spora yeni başlayan kişiler için bodyshape uygulaması oldukça etkilidir. Avrupa Birliğinde üretilmiş olur ve zayıflama teknikleri arasında etkili uygulamalar arasında yer alır. Koşu bandından, kızılötesine kadar yandan vakum teknolojisiyle birlikte donatılmış olan başarılı sistemdir. Atmosfer basıncıyla birlikte haftada ortalama olarak 5000 kalorinin yakılması mümkündür.

Bölgesel incelme sayesinde vücuttan dışarıya su atma ve bununla birlikte kilo kaybının oluşumuna neden olur. Kullanılan teknik ve yöntemle birlikte bodyshape uygulaması, vakti olmayan kişiler için en başarılı bölgesel zayıflama yöntemidir.

 

Bodyshape Cihaz Fiyatları

Aynı anda hem zayıflama hem de bölgesel incelmede daha sıkı bir vücut yapısına sahip olunur. Özellikle vakti olmayan kişiler için en etkili ve güvenilir yöntemdir. Cihazın sıkılaşmaya yardımcı olması için tercih edilir.

Modern tasarımı sayesinde fiyat bilgisi hakkında kesin bilgi almak mümkün değildir. Piyasada pek çok cihaz ve markayla karşılaşma durumu vardır. Bundan dolayı en iyi ve güvenilir markanın araştırması yapılarak daha detaylı bilgiye sahip olunabilir. Bölgesel incelme için kullanılan bodyshape uygulamasıyla birlikte aynı zamanda zayıflama da mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu