Gündem

Piyasadan haberler

ALCTL… Kar Dağıtım Politikası çerçevesinde genel ekonomik ve sektörel konjonktür ile Şirket nakit ve finansman politikaları dikkate alınarak, kâr payının dağıtılmayarak, VUK hükümlerine göre oluşan 85.751.162 TL cari yıl kârının ve TFRS/TMS’ye uygun olarak hazırlanan finansal tablolara göre oluşan 20.468.005 TL Net Dönem Karının geçmiş yıl karlarına aktarılmasının Şirket Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda pay sahiplerinin onayına sunulmasına karar verilmiştir.

ARMDA… 2020 yılı Kar Payı Dağıtımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı… Nakit Kar Payı Ödeme Şekli: Ödenmeyecek. Pay Biçiminde Ödeme: Ödenmeyecek.

HDFGS, QUAGR… Şirketin girişim yatırımı portföyünde bulunan Qua Granite Hayal Yapı ve Ürünleri San. Tic. A.Ş.’ne ait 1.800.000 adet payın borsada işlem gören tipe dönüştürülmek suretiyle girişim yatırımı kapsamından çıkarılmasına ve dönüşen payların diğer portföy yatırımlarında değerlendirilmesine karar verilmiş olup, Merkezi Kayıt Kuruluşu’na başvuruda bulunulmuştur.

ZOREN… Bugün çeşitli yazılı ve görsel iletişim mecralarında çıkan haberlere istinaden, İsrail-Filistin arasında yaşanan sıcak gelişmeler nedeniyle, dün gece saatlerinde Ashkelon bölgesindeki Dorad sahası yakınlarında meydana gelen patlamanın aynı bölgede bulunan %25 oranında ortağı olunan Dorad Doğal Gaz Santrali ile bir ilişkisi bulunmamaktadır. Bölgedeki tesislere görev alan çalışanların tümünün can güvenliği ile ilgili bir sorun da bulunmamaktadır.

Kaynak
Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu