Sağlık

Penis Büyütme

Penis Büyütme

Peniste bulunan şekil bozukluklarının ve fazla yağ hücrelerinin giderilmesi işlemine penis büyütme ameliyatı denir. Özellikle karşı cinse karşı erkekler kendilerini yetersiz hissedebilir. Özgüven eksikliğine neden olur. Sosyal hayatı olumsuz etkiler.

Penis boyundan ve inceliğinden rahatsız olan herkese penis büyütme ameliyatı uygulanabilir. Fiziksel olarak bakıldığında penis boyunun kısa olması herhangi bir sorun teşkil etmez. Psikolojik olarak insanları rahatsız eder.

Penisin fonksiyonu ile ilgili bir soruna müdahale edilmez. Sadece şekli ile ilgili işlemler yapılır. Yağ oranı fazla olan penis dışarıdan bakıldığında kısa gibi görünür. Penis kökünde ve pelvis ile olan bağlantısında yoğun yağ hücreleri olabilir. Bu durum genetik faktörler ve kişinin kilosundan kaynaklanabilir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Uzatma, eğrilik gider ve dolgu işlemleri ile penis büyütme ameliyatı yapılabilir. Doğumsal anomaliye bağlı olarak penis şeklinde eğrilikler olabilir. Kıkırdak yapısı anne karnında yaşanan sağlık sorunları ya da duruş bozuklukları gibi nedenlerden dolayı eğri gelişim gösterebilir.

Eğri şekli nedeni ile hem kısa hem de yamuk bir görüntüsü olur. Bu tarz vakalarda protez destekli işlem yapılır. Eğri kısama silikon protezler yerleştirilir ve penise yeni şekli verilir.

Penis Büyütme Mümkün Müdür?

Teknolojinin ilerlemesi tıp alanında büyük gelişmelere imza atmıştır. Özelikle cerrahi operasyonların yönteminde değişiklikler yaşanmıştır. Önceki yıllarda cerrahi uygulamalar maksimumu doku hasarı ve uzun saatler süren işlemlerken günümüzde minimum doku hasarı ve süre ile uygulanmaktadır.

Plastik cerrahi alanında yapılan operasyonlar mükemmel başarılara imza atmaktadır. Penis şeklinde olan sorunları gidermek ve penis büyütme işlemi yapmak mümkündür.

Penis Uzatma Ameliyatları

Penis boyundan rahatsız olan kişilere uygulanan kısa sürede tamamlanan bir cerrahi operasyondur. Genel ve lokal anestezi ile uygulanabilir. İlk olarak penis kısalığının nedeni araştırılır. Bu nedene yönelik cerrahi girişim uygulanır. Penis boyunun kısa olmasının genel nedeni eğrilik sorunudur. Bu problem giderildiği taktirde penis boyu uzamış olur. Bu kapsamda; penis büyütme fiyatları ile uzatma fiyatları aynıdır.

Penis Büyütme Ameliyatı Öncesi

Ameliyat olmak isteyen kişiler ilk önce hekim ve penis büyütme fiyatları hakkında araştırma yapmalıdır. Cerrahi operasyonların hemen hepsinde bir hazırlık süreci vardır. Hazırlık sürecinin temel nedeni ameliyat esnasında ve sonrasında hayatı etkileyecek ciddi bir komplikasyonun gelişmesini engellemektir.

Bu nedenle doktorunuz bu süreçte tavsiye ettiği tüm kriterleri yerine getirmelisiniz. Bu aşamada görüntüleme ve kan testleri uygulanır. İşlem sırasında genel ya da lokal anestezi tekniği kullanılır.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası

Genel sağlık durumunun anestezi için uygun olması gerekir. Ameliyat sonrasında hasta bakımında dikkat edilmesi gereken durumlar:

  • Pansuman gerektiren dikişler varsa düzenli pansuman işlemi uygulanmalıdır.
  • İşlemden 1 hafta sonra doktor kontrolü gerekir. Randevu günü mutlaka hekim ile görüşülmelidir.
  • Enfeksiyon oluşumunu engellemek için doktorun verdiği antibiyotiğin tüm dozları alınmalıdır.
  • Bol ve rahat kıyafetler giyilmeli ve ödem ihtimali azaltılmalıdır.

Sıraladığımız bu durumlara dikkat edilmesi halinde konforlu ve ağrısız bir iyileşme dönemi geçirebilirsiniz. Komplikasyon gelişimini engellediği için de işlem sonucu yüksek oranda başarılıdır.

Penis Büyütme Fiyatları

Son yıllarda plastik cerrahi operasyonlarına olan yoğun ilgi nedeni ile fiyat dalgalanmaları oluşmuştur. Sağlık kurumları verdikleri cerrahi tedavilerin fiyatlarını kendileri belirledikleri için sabit ücretler yoktur.

Başarılı işlemlerin sonuçları her zaman yüz güldürücüdür. Sağladığı avantajlar düşünüldüğünde maliyetleri uygundur. Sizler de penis boyundan ve kalınlığından rahatsızsanız penis büyütme fiyatları hakkında detaylı bilgi alarak bu işlemi yaptırabilirsiniz.

https://www.penisbuyutme.net/penis-buyutme-ameliyati/ bilgi için hemen tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu