Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerinden kurtulmak için yapılan bu tedavi işleminde kişiler son derece acısız ve ağrısız bir işleme tabi tutulur. Halkalı lazer Epilasyon tedavisi olacak kişiler için son derece ideal bir tedavi işlemdir.  İstenmeyen tüyler kişide son derece olumsuz bir durum ile karşı karşıya getirir.

İstediği kıyafetleri istedikleri şekilde giyemedikleri gibi aynı zamanda sosyal yaşamda da bir o kadar zorlanırlar. Bununla birlikte estetik anlamda da bir hayli zorlanır. Bu nedenden dolayı Halkalı lazer epilasyon tedavisi uygulanır.

Lazer Epilasyon Nedir?

Etkili ve en kalıcı işlemlerden biri olan lazer epilasyon tedavisinde kişiler tüylerinden son derece rahat bir şekilde kurtulabilir. Uygulanan Halkalı lazer epilasyon tedavisi kişiler için son derece ideal bir işlemdir. Belirli seans aralıkları ile uygulanan bu tedavi işlemi son derece rağbet görmektedir.

Uygulanan diğer işlemler ile genellikle kişilerde genel olarak tüy problemleri geçici olarak giderilir ve aynı zamanda cildin tahriş olmasına neden olur. Bu tedavi işlemi yaklaşık olarak yirmi beş yıldır kendini sürdürmeyi başarır.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Tercih edilen Başakşehir lazer epilasyon tedavisi olacak kişiler on beş gün önceden tüylerine bir işlemde bulunmaması gerekir. Aynı zamanda bu tedaviyi olacak kimselerde herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması gerekir. Eğer geçmişte ciddi bir sağlık sorunu oldu ise bunun hakkında doktora bilgi verilmesi tavsiye edilir.

Aynı zamanda var ise kullanılan ilaçlar hakkında da bilgi verilmelidir. Başakşehir lazer epilasyon tedavisi kadın erkek her iki gruba da uygulanan bir işlemdir. Kişilerin ihtiyaçlarına göre uygulanan bu tedavi işlemi hemen hemen her bölgeye uygulanabilir.

Kadınlarda iki yıl düzenli adet olma şartı aranıp on altı veya on yedi yaşına hitap eder. Kadınlarda adet olma düzenine göre de bu süre değişiklik gösterebilir.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyon tedavisi son derece yaygın olarak tercih edilen bir tüy alma işlemdir. Kişinin istenmeyen tüylerinden kurtulması için oldukça etkili olan bu Küçükçekmece lazer epilasyon tedavisi hemen hemen her bölgeye uygulanır. Bu tedavi işlemi kadın erkek her iki grupta da kendini gösterirken erkeklerde genel göğüs kısmı tercih edilir.

Bununla birlikte kadınların estetik anlamda daha düşkün oldukları lazer epilasyon tedavisinde genel olarak bacak koltuk altı bölgesi gibi yerler tercih edilir. Her bir bölgenin kendine ait olan bir seans süresi bulunur. Seanslar tüylerin ince veya kalın olmasına göre de Farklılık gösterir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Uygulanan Başakşehir lazer epilasyon tedavisi farklı çeşit ve yöntemler ile yapılır. Kişiden kişiye göre farklılık gösteren lazer epilasyon tedavisinin en başlıca çeşitleri Diode lazer epilasyon Alexander lazer epilasyon ve ND yağ lazer epilasyon işlemidir. Diode lazer epilasyon koyu tenli kişilere uygulanırken ND yağ lazer epilasyon daha koyu tenli kimselere uygulanır.  Aynı zamanda Alexandra lazer epilasyon ise açık tenli kimselere uygulanan bir tedavidir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Kişiler fiyattan öncelikli olarak bu işlemi yapacak olan kaliteli ve tecrübeli doktor adayları bulması tavsiye edilir. Uygulanacak olan Halkalı lazer epilasyon tedavisi olacak kimselerin merak ettiği bir diğer konu ise fiyattır. Bu şekilde kişiler hem daha sağlıklı hem de daha kalıcı bir işleme tabi tutulmuş olur.

İstenilen özellikte tedaviyi yapacak kimse bulunduktan sonra aralarından en uygun fiyat garantisi sunan tercih edilir. Bununla birlikte Küçükçekmece lazer epilasyon fiyatı konusunu etkileyen bir diğer faktör ise kişinin tercih edeceği klinik ve tedavi yöntemidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu