Sağlık

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Kişiler, Başakşehir lazer epilasyon tedavisi ile birlikte hayal ettiği pürüzsüz vücuda kavuşabilir. Lazer epilasyon işlemi belirli yöntem ve çeşitler ile uygulanan bir işlemdir. Bu çeşitler başlıca diode lazer epilasyon Alexander lazer epilasyon ve ND yağ lazer epilasyon işlemidir. Diode lazer epilasyon genel olarak koyu tenli kimselere uygulanırken Alexander lazer epilasyon ve ND yağ lazer epilasyon daha açık tenli kimselere uygulanır.

Lazer epilasyon işlemi tüy sorunu bulunan kimselere uygulanan bir işlemdir. Gelişen imkanlar ve teknoloji sayesinde kendini sürekli olarak yenileyen Başakşehir lazer epilasyon tedavisi son derece tercih edilen bir tekniktir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Bu tedavideki asıl amaç kişinin kıl değil kıl kökünü yok etmekten geçer. Bu işlem ile birlikte kişiler hayal ettiği pürüzsüz bir vücuda sahip olabilir. Aynı zamanda lazer epilasyon tedavisi uygulanırken acı veya ağrı hissedilmez. Lazer epilasyon tedavisi uygulanırken kişinin cilt tipi ve rengine en uygun olan cihaz seçimi yapılır. Bu cihazlar ile birlikte kişiye en doğru işlem yapılmış olur.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon tedavisi kadın erkek her iki gruba uygulanır. Tüy problemi bulunan hemen hemen herkese uygulanan bu tedavi işleminde kadınlarda iki yıl düzenli adet görme şartı aranır. İki yıl düzenli olan yani on altı on yedi yaşına hitap eden kadınlara bu işlem uygulanabilir.

Bununla birlikte kişilerde Halkalı lazer epilasyon işlemine engel herhangi bir sağlık sorunun bulunmaması tavsiye edilir. Aksi taktirde kişinin durumu olumsuz etkilenir.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Uygulanan lazer epilasyon işleminin kişiye birden fazla avantaj ve faydası bulunur. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

  • Tercih edilen Küçükçekmece lazer epilasyon tedavisinde cinsiyet fark etmeksizin her iki gruba da bu tedavi uygulanabilir.
  • Bu işlemde herkes doğru tedavi yöntemi ile kesin çözümler alabilir.
  • Bu işlemden sonra kişiler ağda veya jilet kullanımına son verebilirler.
  • Lazer ışınları kıl köklerini hedef aldığı için tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün

Kaç Lazer Epilasyon Seans Uygulanmalıdır?

Lazer epilasyon işlemi genel olarak altı seans olarak uygulanır. Ancak hormonal nedenler dolayısı ile Küçükçekmece lazer epilasyon işlemi uygulanır. Uygulanan her bir seansta etkin sonuçlar almak mümkün olup kişilere de bu yönde en kaliteli hizmet verilir.

Lazer Epilasyon Kontrol Seansı Ne Demektir?

Lazer epilasyon işlemi genel olarak sırt göğüs bacak gibi geniş bölgelere uygulanan bir işlemdir. Bu bağlamda; Halkalı lazer epilasyon tedavisi nokta atışı ile yapıldığı için geniş yerlerde isabet etmediği noktalar bulunur. Bu nedenden dolayı ücretsiz olarak on veya yirmi atışlık ücretsiz bir lazer epilasyon işlemi uygulanır. Bu işlem uygulamadan sonra on beş veya yirmi günden sonra gerekli kalır ise yapılır.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Tercih edilen Halkalı lazer epilasyon işlemi cinsiyet fark etmeksizin uygulanan bir işlemdir. Bu işlem genel olarak kol bacak göğüs koltuk altı bikini bölgesi gibi yerlere uygulanır.

Lazer Epilasyon İşlemi Kaç Seans Uygulanmalıdır?

İhtiyaç duyulan Küçükçekmece lazer epilasyon işlemi Uygulanan yere göre değişiklik gösterir. Genel olarak alt bacak genital bölge ve dört veya sekiz seans olurken sırt kol ve yüz bölgesi altı veya sekiz seans hatta bazen daha fazla seans olarak bilinir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon tedavisi olacak olan kimseler fiyat konusunda detaylı ve kapsamlı bir araştırma yaparak en uygun fiyatta Başakşehir lazer epilasyon tedavisi sunan doktor ve klinik tercih edilmelidir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu