Gündem

DJ Alpaslan Duman: Süreci kendime yolculuk yaparak değerlendirdim

DJ Alpaslan Duman: Süreci kendime yolculuk yaparak değerlendirdim.

Suudi Arabistan doğumlu olan ve beş yaşından beri Türkiye’de yaşayan DJ Alpaslan DUMAN, müzik tutkunu olarak yaptığı şarkılarıyla müzik listelerinde yerini alırken, yaptığı dizi müzikleri sayesinde müzik severlerlerin gönüllerine dokunmaya devam ediyor.

2020 yılında izlenilen ‘’Menajerimi Ara’’ ve ‘’Çukur’’ dizilerinin müzikleriyle hem kendi duygularını yansıtırken hem de takipçilerinin de duygularına tercüman olan DJ Alpaslan Duman ‘’ Pandemi sürecinde dışarı çıkamadığım günleri müziğe olan tutkumla değerlendirdim ve müzik sayesinde stresimi attığım gibi hayatımı anlamlandırmak adına sosyalleşmek içinde yine müzikten yararlandım.’’ ifadelerini kullandı.

DJ Alpaslan Duman müziğiyle dikkat çekmeye devam ediyor

Pandemi sürecinde karantina günlerine dair paylaşımlarıyla sosyal medya üzerinden https://www.instagram.com/alpaslan_duman  Instagram adresi ile 1.5 milyon takipçisine ulaşan DJ Alpaslan Duman ayrıca yaptığı son albümüyle yaşadığı değişimi de yansıtıyor. Farklı kültürleri sentezlemeyi seven ve bunu yaptığı müziklere yansıtan  DJ Alpaslan Duman ‘’Pandemi sürecinde uzun süreli evde kalmak birçok kişinin psikolojisinin bozulmasına neden oldu. Ama ben bunu süreci kendime yolculuk yaparak değerlendirdim ve farklı kültürlere olan ilgimi de değerlendirerek müziğim anlamında çok verimli dönem geçirdim. Müzik gerçekten ruhun gıdası ve müziksiz bir hayat düşünüyorum. Sosyalleşmeyi seven bir insan olarak bu süreci sağlıklı olarak atlatabildiysem, müzik sayesinde başardım.’’ diyerek başarılı olmasının da sırrını açıklamış oluyor.

Pandemi sürecinde karantina günlerine dair paylaşımlarıyla sosyal medya üzerinden https://www.instagram.com/alpaslan_duman  Instagram adresi ile 1.5 milyon takipçisine ulaşan DJ Alpaslan DUMAN, ‘’ Özgür Uçmalıyız’’ albümü ile müzik listelerinde yerini alıyor. 2020 yılında yaptığı albümündeki parçalarıyla ‘’Deezer, Spotify ve iTuner’’ gibi platformlarda en çok dinlenenler arasına girerken, sadece evlere değil mekanlara da farklı hava katmayı başarıyor.

DJ Alpaslan Duman Albüm Linkleri

  • https://open.spotify.com/album/2vsiCrOspnpW3oRNa6EWab
  • https://music.apple.com/us/artist/dj-alpaslan-duman/1539326359
  • https://www.deezer.com/en/artist/112746882
  • https://tidal.com/browse/artist/22091711
  • https://www.amazon.co.uk/We-Have-Yo-Fly-Free/dp/B08NJKP6W9

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu