Sponsorlu Bağlantılar

Çağatay Enes’in Atatürk Filmi

Çağatay Enes’in Atatürk Filmi

Çağatay Enes Ersoy, ortağı Ümit Cem Şenol ile birlikte Atatürk’ün Samsun’a çıkışı ile ilgili harika bir yapıt hazırladı. Atatürk rolünü Ümit Cem Şenol üstlenerek harika bir oyunculuk sergiledi. Ümit Cem Şenol’un Atatürk’e çok benzediği için bu rolü seçtiği ifade edildi. Çağatay Enes Ersoy tarafından kurgulanan bu eşsiz filmin ne zaman yayınlanacağı ise henüz netlik kazanmış değil.

Filme ait fragmanında kısa bir süre içerisinde yayınlanacağı açıklandı. Öte yandan filmdeki oyuncu kadrosuna da değinen Çağatay Enes Ersoy, herkesin görünce çok şaşıracağı oyunculara yer verdiğini belirterek çok başarılı ve kaliteli bir yapıt olduğunu da belirtti. Filmle ilgili yapılan açıklamalarda oyuncu kadrosunun kalitesinin yanı sıra oyuncuların performansları ve filmin konusunun da bir bütün halinde izleyicilere sunulacağı belirtildi. Mustafa Kemal Atatürk’ün canlandırıldığı yapıtın seyircilerle ne zaman buluşturulacağı ise henüz netlik kazanmadı.

Çağatay Enes Ersoy Hakkında

Çağatay Enes Ersoy 1996 yılının temmuz ayında İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde hayata geldi. İlk ve ortaöğretimini başarıyla tamamlayan Çağatay Enes Ersoy liseyi ise Özel Kartal Yesevi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Ufak yaşlardan itibaren ailesine yük olmamak için yarı zamanlı işlerde çalışan Çağatay Enes şu sıralar aile şirketinde çalışıyor. Nişantaşı Üniversitesi Uçak Teknolojisi bölümünü başarıyla bitiren Çağatay Enes, ikinci üniversite olarak da Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünde okuyor. Başarılı bir eğitim hayatı olan Çağatay Enes’in diğer taraftan da oyunculuk mesleğine yöneldiği de dikkatlerden kaçmıyor. Çağatay Enes, CGT Grup Limited Şirketi’nde çalışmaktadır.

Çağatay Enes Ersoy oyunculuk eğitimini 14 ay boyunca yurt dışında aldı. Başarılı bir eğitimden sonra sektörünü değiştirmek isteyen Çağatay Enes, Atatürk’ün Samsun’a çıkışını anlatan harika bir yapıtla seyircilerin karşısına çıkacak.

Instagram Adresi https://www.instagram.com/cagatayenes_/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu