Gündem

Buhar Teknolojisine Sahip Iqos E-Sigara

Buhar Teknolojisine Sahip Iqos E-Sigara

 

Sigara içimi konusunda eskiden beri alışık olduğumuz husus son derece basit şekilde klasik sigaralardı. Pek çok marka da bu alanda hala üretim yaparken tütün tüketimine karşı çıkan elektronik sigaralarda günümüzde popülerleşmiş durumdadır. Türkiye’de e-sigara kategorisinde farklı bir anlayış ile satışı yasal olmayan yollardan, daha çok internet üzerinden yapılan Iqos cihazlar ile başarılı sigara içme süreçlerinden yararlanın. En iyi şekilde çevrenizdekileri az etkileyecek sigara dumanı kadar üzerinizde de koku yapmayan bu sigara çeşitlerinde rahatlıkla sigara ısıtılır, en iyi şekilde de sigara tüketimini kendinize göre az riskli hale getirmiş olursunuz.

 

Eğer sizlerde sigara içimi konusunda e-sigara isteğiniz varsa bu konuda yararlanacağınız Iqos 3 Duo ile birlikte kompakt bir ürünün farkından yararlanabilirsiniz. Bu konuda tasarımıyla ön planda olan ve bunla şarj ünitesinde de güçlü bir şekilde tasarım yapılan bu tutucu şarj süresi sayesinde de eski ürünlere göre çok daha iyi şekilde hazırlanmıştır.

 

Cep boy şeklinde şarj cihazıyla beraber satın alacağınız bu ürün sayesinde Heets kullanımlarınızı farklı aromalarda satın alabilir, dilediğiniz her yerde de sigara içme keyfinizi yaşayabilirsiniz. Sigara yakmama sayesinde de çok rahat şekilde kullanım sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Tamamen sigara alışkanlığını yok etmek istediğinizde, normal sigara içer gibi Iqos çeşitleriyle beraber en iyi şekilde seçimler yapabilirsiniz. Iqos modellerinde aradığınız özelliklere göre Iqos fiyat kıyaslaması yapabilir, en iyi şekilde de fiyat performans olarak size uygun olan modeli hızlıca seçebilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu